Otázky a odpovědi

Kdy se můžu podívat do knihovny na to, co potřebuji?

Kdykoliv v rámci otvírací doby. Pokud nemáte jasno přesně, co všechno by tam pro vás mohlo být, kontaktujte Ing. Veselou. Bude se vám věnovat v době, na které se domluvíte. Kromě e-mailu můžete telefonovat: tel. do kanceláře: 576034905

Jak se mám zalogovat do nových stanic "virtuálních" počítačů v knihovně, když mi to u nich nejde a dělám všechno dobře?

Asi jste už do kursů chodila a nejste letos nová. U některých z vás není ve studijní agendě všechno tak aktualizováno, aby to systém věděl. Kontaktujte paní Hřebíčkovou v její kanceláři ve 4. patře budovy U13, aby to opravila.

Jak má vypadat úvodní strana seminární práce? A jak dál?

Na úvodní stránce to uvidíte, po rozkliknutí jsou tam dvě. Kdo píše ve Wordu na počítači, ji najde také ve Wordu, stačí "uložit jako" u sebe v počítači; pak vepsat své údaje (případně smazat nadbytečné názvy resp. podnázvy) a na spodku stránky pak "odentrovat" a ocitnete se na první straně svého textu i s očíslováním strany 1.

Kdo není zdatný v psaní na počítači, může psát na stroji nebo i rukou. Pro něho je druhá šablona, lépe řečeno vytvořená úvodní strana, kterou rádi vytiskneme na požádání a předáme u pultu v knihovně. Přijďte za námi do 3. patra, kde je větší klid.

Mohu si beze všeho vypůjčit knihu?

Ano, Vaše karta je plnohodnotný čtenářský průkaz. Ale od r 2018, se slavným GDPR už to není beze všeho.Musíte oslovit službu u výpůjčního pultu, která Vám pomůže s registrací (vyslovíte tam slouhlas s používáním osobních údajů)