Přednášky v Baťově vile

31.03.2015 16:17

Zajímavosti z Baťovy vily můžete sledovat na facebookové adrese www.facebook.com/batovavila

Přednášky, které se tam konají a také komorní koncerty můžete navštívit za nízké vstupné.

                          Hezký den vážení přátelé,

 

dovolte mi pozvat Vás na první přednášku letošního roku.

 

Přednášející: Mgr. Mirka Štýbrová

V čem chodili faraoni?

Anotace: Přednáška pojednává o sandálech objevených v hrobce faraona Tutanchamona a dalších nálezech svědčících o vysoké úrovni obouvání ve Starém Egyptě, antickém Řecku a Římě. 

 

Termín: 25. ledna 2018 od 18:00 hod., vila Tomáše Bati

Vstupné: 65,- Kč

 

 

v prosinci loňského roku Vás velmi zaujala přednáška MUDr. Ivany Wurstové „Co je to nemoc“. Nabízíme Vám prohloubení znalosti o této problematice v podobně celodenního semináře s uvedenou lektorkou. Více o semináři najdete v příloze.

 

Konstelacemi k probuzení

Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na naše žití. Vztahy k rodičům, partnerovi, dětem, kolegům. Ke svému tělu, k nemoci. Je čas se podívat, jak si stojím ve vztahu sám k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédneme dospělým pohledem sami na sebe, nemusíme se již vracet ke starým vzorcům. Dospělý pohled nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. Z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Se silou předků v zádech.

 

Termín: sobota 10. února 2018, 9:00 – 18:00 hod.

 

Rezervace vstupenky nutná! sekretariat@batova-vila.cz nebo 577 219 083.

 

 

 

Vážení přátelé, 

 

Poznejte Tomáše Baťu nejen jako geniálního podnikatele, filozofa, učitele, politika, stavitele a průkopníka, ale také jako obyčejného kluka, který dokázal svůj americký sen žít na Moravě a pro svůj sen dokázal nadchnout další desetitisíce spolupracovníků, jimž změnil život.

 

Nadace Tomáše Bati otvírá roční kurz studia odkazu Tomáše Bati. Kurz je určen široké veřejnosti a je koncipován pro dospělé posluchače.

 

 Pozvánka kurs BAŤA.pdf (366,6 kB) 

Kurz je rozložen do deseti seminářů a je zakončen certifikátem o absolvování. Seminář se koná jednou měsíčně v odpoledních hodinách – od 16.30 do 19.00 hodin. Semináře budou probíhat v reprezentativních prostorách vily Tomáše Bati ve Zlíně.

 

Kapacita kurzu je omezena. Podmínkou získání certifikátu je účast nejméně na sedmi seminářích.

 

Cena jedno kurzu je 350,- Kč, v ceně kurzovného jsou zahrnuty náklady na výukové materiály a občerstvení. Kurzovné je hrazeno ročně a půlročně. Celoroční kurzovné a kurzovné na první pololetí je nutné uhradit do 20. 1. 2018. Při jednorázové platbě je poskytnuta speciální cena celoročního kurzovného – 2.999,- Kč. 

Kursovné můžete uhradit prostřednictvím objednávky na e-shopu NTB:

https://bit.ly/inspiraceBata

 

sekretariat@batova-vila.cz